Odzież kompresyjna dla sportowców

Odzież kompresyjna znajduje swoje zastosowanie nie tylko wśród osób cierpiących na choroby żylne, ale także wśród sportowców. Jej zadaniem jest stabilizowanie mięśni i stawów. Dzięki temu ryzyko kontuzji zmniejsza się znacząco. Cep podkolanówki i skarpety poprawiają krążenie krwi, przyspieszają regenerację mięśni, a także przyspieszają wydalanie kwasu mlekowego. Na kompresyjni.pl znajdziecie różnokolorowe cep podkolanówki, pończochy, skarpety i opaski dla kobiet i mężczyzn.

Cep podkolanówki kompresyjne – zastosowanie

Kompresyjne cep podkolanówki to propozycja dla kobiet i mężczyzn, którzy regularnie uprawiają sport. Każdy klient znajdzie tutaj produkt szyty na miarę swoich oczekiwań, ponieważ podkolanówki i skarpety mają różną długość. Dlatego dopasowanie ich do swoich potrzeb nie będzie trudne. W ofercie znajdują się skarpety stópki, low-cut, krótkie i długie. Skarpety idealnie nadają się do regeneracji stóp przed i po wysiłku. Warto jeszcze wspomnieć, że każdy model skarpet posiadają różny stopień ucisku. Skarpety są zróżnicowane nie tylko pod względem koloru i rozmiaru, ale także ich zastosowania. Z kolei cep podkolanówki uciskowe damskie stanowią doskonałą propozycję na długie, górskie wędrówki. Formuła podkolanówek chroni stopy przed pęcherzami i otarciami. Można je także zakładać na górską wspinaczkę. Sprawdzają się również podczas spacerów w trudnych warunkach.

Cep podkolanówki – charakterystyka

Cep podkolanówki idealnie dopasowują się do kształtu stopy, dlatego otarcia i pęcherze nie występują na nogach podczas ich noszenia. Skutecznie chronią skórę stóp i łydek przed podrażnieniami i zadrapaniami. Cep podkolanówki znacząco poprawiają krążenie krwi. Odzież kompresyjna wspiera regenerację mięśni po wysiłku fizycznym. Produkty marki CEP powstały z najwyższej jakości materiału, który oddycha. Zostały wzbogacone wełną merino, która zadba o ciepło stóp. Podkolanówki wyróżniają się prawidłową izolacja termiczną i dlatego regulują temperaturę wewnątrz skarpety.