Profesjonalna odzież kolarska męska tylko w Verge Sport!

Kilka słów o Verge Sport!    

Jest to amerykańska marka z europejską produkcją oraz jest obecna na międzynarodową skalę. Michael Magura, który jest założycielem, mówi, że inspiracją do założenia tej firmy były potrzeby elitarnego sportowca. On sam jako zawodowy kolarz wiedział, jak ważne jest odpowiednie ubranie podczas wyścigu. Niestety w latach 90. bardzo powolny rozwój proponowanej wtedy spersonalizowanej odzieży nie wytrzymywał tempa dynamicznie rosnącym potrzebom peletonu. W Verge Sport wszyscy są pewni siebie, kompetentni i świadomi na wszystkich możliwych poziomach związanych z produkcją odzieży sportowej, nie będąc przy tym, co warto zaznaczyć, zniechęcającymi dla mniej doświadczonych sportowców.     

Odzież kolarska męska tylko w Verge Sport!    

W ich ofercie znajdziesz ponad 80 produktów pod kategorią odzież kolarska męska! Każdy z nich jest wykonany z najwyższej jakości materiałów oraz ze specjalną dokładnością. W ofercie posiadają m.in.: Speed Carrera kombinezon z krótkim rękawem, Core spodenki, Defend spodenki na szelkach, Strike Euro Carrera kombinezon z długim rękawem, Aero-Therm kurtka, Defend rajstopy na szelkach czy Defend ocieplacze na ręce. Męskie spodenki Defend na szelkach idealnie sprawdzą się podczas wietrznej pogody i podczas deszczu, a jednocześnie będą niesamowicie komfortowe i funkcjonalne. Wykonane są z ciepłego materiału DEFEND IMPRINT, który odporny jest na działanie wiatru i wody, a także idealnie dopasowuje się do każdej sylwetki.     

Verge Sport a akcesoria kolarskie     

W ofercie sklepu Verge sport, pod kategorią odzież kolarska męska, znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów, np. torba na żywność, worek na odzież, torba do prania, kominiarkę, wełniane skarpety, bandanę, czapki zimowe i letnie, kominy, rękawiczki kolarskie i wiele, wiele innych! Wszystkie z nich zaprojektowane zostały ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Skorzystaj z oferty Verge Sport już dziś i ciesz się profesjonalną jazdą!