Elektrostymulacja mięśni EMS – skuteczny sposób utraty tkanki tłuszczowej

W ostatnim czasie treningi EMS zyskały wielką popularność, a wszystko to dzięki niesamowitym efektom, które przynosi elektrostymulacja mięśni Warszawa. Jeśli zależy Ci na zredukowaniu tkanki tłuszczowej w stosunkowo krótkim czasie, dowiedz się więcej na temat EMS treningi Warszawa i zdecyduj czy jest to forma treningu, która Ci odpowiada! 

Trening EMS – co to takiego? 

EMS to skrót od Electric Muscle Stimulation, co w polskim tłumaczeniu oznacza elektrostymulację mięśni. EMS to trening, podczas którego wykorzystywane jest specjalistyczne urządzenie, które odpowiada za stymulację wybranych partii mięśni. Ten rodzaj treningu jest w stu procentach bezpieczny dla naszego organizmu i może on być odpowiednim dodatkiem podczas stosowania różnego rodzaju diet. Elektrostymulacja mięśni za pomocą EMS stosowana jest również jako element fizjoterapii, chociaż nieco rzadziej niż kilka lat temu. Ze względu na pozytywny wpływ korzystania z treningu EMS korzystają z niego profesjonalni siatkarze, koszykarze, piłkarze oraz osoby związane zawodowo z różnego rodzaju sportem. EMS treningi Warszawa dostępne są w wielu miejscach na terenie całego kraju np. w https://platinumactive.pl, dzięki czemu klienci mogą bez przeszkód przekonać się na własnej skórze o jego efektach! 

Elektrostymulacja EMS – na czym polega trening? 

Elektrostymulacja mięśni za pomocą technologii EMS prowadzi do pobudzenia dziewięćdziesięciu procent aparatu mięśniowego, z uwzględnieniem mięśni głębokich, dzięki czemu jest to niezwykle efektywna forma pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej w bezpieczny i stosunkowo bezproblemowy sposób. EMS trening Warszawa odbywają się zawsze pod czujnym okiem trenera personalnego odpowiedzialnego za dobór ćwiczeń, które nie będą mieć negatywnego wpływu na kręgosłup. Trening EMS polega na wykonywaniu dobranych przez trenera personalnego ćwiczeń w specjalnym stroju, który wyposażony jest w elektrody stymulujące pracę mięśni. Dwudziestominutowy trening EMS może przynieść efekty, które odpowiadałyby dwu godzinnemu treningowi na siłowni.