Rower trekkingowy – czy rower Kross Trans Pacyfic to dobry pomysł?

Rower trekkingowy to niebywała wygoda podróżowania po bezdrożach i szosach podczas każdej wycieczki rowerowej. Spośród rowerów trekkingowych w granicach 1 500zł dużą popularnością cieszą się rowery Kross, a w szczególności model Kross Trans Pacyfic. Czy Trans Pacyfik wart jest swej ceny? Jakie opinie ma Kross Trans Siberian w odniesieniu do Trans Pacyfiku?

Wśród rowerów, których cena oscyluje na poziomie 1 500 zł, poza wspomnianym „Pacyfiem” wart uwagi jest jeszcze jeden model. Drugim smakowitym kąskiem dla entuzjastów jazdy w terenie, cieszącym się dobrymi opiniami użytkowników jest Kross Trans Siberia. Zobaczmy, czym się wyróżniają oba modele rowerów? Zacznijmy od modelu Kross Trans Pacyfic.

Kross Trans Pacyfic – rower dla wymagających

Kross Trans Pacyfic to rower na aluminiowej ramie z komponentami Krossa. Wyposażony jest m.in. w amortyzator przedni SR SUNTOUR NEX o skoku 63 mm, prądnicę w przedniej piaście, opony Schwalbe Silento z wkładką antyprzebiciową, oraz 21 biegowy napęd Shimano. Więcej z technicznego punktu widzenia pisać nie ma potrzeby. To kawał solidnego sprzętu, który sprawdzi się na niejednej wycieczce rowerowej, czy też dojazdów do pracy. Kross Trans Pacyfik zaprojektowano z myślą o wakacjach w gronie rodzinnym. Możliwość zainstalowania dodatkowo bagażnika, który jest na wyposażeniu roweru, to idealne rozwiązanie na codzienne zakupy, wyjazd za miasto. Dodając do tego atrakcyjną cenę posezonową – wybór wydaje się oczywisty.

Kross Trans Sibrerian w opinii użytkowników najlepszy za miasto

Kross Trans Sibrerian ma opinię roweru idealnego na spędzenie weekendu na dwóch kółkach. Od wspomnianego wyżej Pacyfiku różni go rodzaj użytego amortyzatora o skoku 50 mm i skromniejsze doposażenie. Wciąż jednak jest to rower trekkingowy, który zapewni wygodę i komfort na wszelkiego rodzaju nierównościach i dziurach.

Kross Trans Pacyfic to męski rower trekkingowy firmy Kross, który zachwyca detalami. Obecnie w wielu miejscach jest to rower dostępny na wyprzedaży. Jeśli stoisz przed zakupem roweru trekkingowego do częstego używania w terenie, wart jest bliższego poznania. Jeśli natomiast szukasz roweru do okazjonalnych wyjazdów, opiniom o Kross Trans Siberian możesz zaufać. Ten rower cię nie zawiedzie.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *