ODNOWA BIOLOGICZNA na wczasach nad morzem

Wyjątkowe zabiegi bioregeneracji o niezwykle korzystnym działaniu na zdrowie, wygląd i samopoczucie to nasza specjalność i duma! Kompleksowa oferta pozwoli w szybki sposób pobudzić Twoje ciało, uruchamiając naturalne procesy samoleczenia i odbudowy. Możesz liczyć na naprawdę głębokie odprężenie, znaczącą poprawę wyglądu i niesamowicie dobry nastrój. Odnowa biologiczna to najprostsza droga do naturalnej harmonii ciała i umysłu.

Bioregeneracyjne zabiegi i sezonowe pakiety odnowy

W Maximus SPA czekają na Ciebie klimatyczne gabinety odnowy – wyposażone w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt oraz cały szereg fachowych zabiegów dla ciała i ducha. Troskliwy i profesjonalny personel zadba o wyjątkową atmosferę podczas seansów odnowy, by każda spędzona na regeneracji godzina przyniosła długotrwałe odprężenie i maksimum przyjemności. Polecamy pielęgnacyjne zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy, masaże klasyczne, relaksacyjne i pobudzające (z wykorzystaniem olejków i aromaterapii) oraz poprawiające sprawność seanse rehabilitacyjne. Pakiety zabiegów dla panów zadowolą wszystkich miłośników dbałości o zdrowie i świetny wygląd, a amatorki szczupłego ciała znajdą u nas sesje pobudzające przemianę materii i oczyszczanie organizmu z toksyn. Dla kobiet w ciąży przygotowaliśmy specjalistyczne zabiegi zapobiegające powstawaniu rozstępów czy bezpieczne masaże odprężające i kojące.

Pełne relaksu wakacje z wyżywieniem nad morzem

Zabiegi relaksacyjne, rehabilitacyjne i lecznicze, jakie znajdziesz w naszej ofercie, będą doskonałym dopełnieniem przyjemnych wakacyjnych chwil – zarówno we dwoje, w gronie przyjaciół, jak i rodzinnej atmosferze. Z całej palety zabiegów możesz wybrać te, których potrzebujesz najbardziej i umówić się na wybrany seans lub skorzystać z gotowych wakacyjnych pakietów, zamawiając weekend w SPA dla dwojga czy kilkudniowe zestawy tematyczne, świąteczne i okolicznościowe. W przypadku problemów zdrowotnych radzimy skonsultować wybrane zabiegi z naszym doradcą medycznym, tak aby upewnić się, że przyniosą wyłącznie oczekiwane korzyści.