Najlepsza kostka do jogi? Sprawdź sklep Tatuum!

Marka Tatuum a dbanie o środowisko

Marka bardzo głośno dba o naturę i środowisko. Zależy im na tym, aby człowiek żył w harmonii i równowadze ze światem, który go otacza. Sustainability, czyli zrównoważony rozwój to dbanie o to, by nasz wpływ na świat i środowisko był jak najmniej szkodliwy. Firma stawia w tym kierunku kolejne, duże kroki. W kolekcji Care More zadbali o to, aby artykuły stworzone przez nich, były jak najbardziej ze zrównoważonych materiałów: stawiają na bawełnę certyfikowaną i organiczną, a także wiskozę Ecovero. Warto wspomnieć, że coraz częściej korzystają z poliestru z recyklingu. Ta zmiana nie jest jednorazowa, gdyż idea zrównoważonego rozwoju będzie nieodłącznym elementem tej marki.

Jaka jest najlepsza kostka do jogi?

Kostka do jogi marki JOY in ME jest przeznaczona dla początkujących, jak i dla zaawansowanych joginów, których celem jest polepszyć swoją elastyczność oraz pogłębić praktykę. Po co tak właściwie kostka do jogi? Pozwala ona na to, aby modyfikować asany tak, by móc je wykonać szanując możliwości swojego ciała, swobodnie i cieszyć się w pełni z korzyści płynących z wykonywania pozycji. Kostka do jogi wykonana jest z dębowego drewna z ekologicznym certyfikatem FSC® (Forest Stewardship Council), które jest niezwykle twarde i wytrzymałe. Dzięki temu kostka umożliwia stabilne oparcie, co pozwoli Ci na bezpieczne i dostosowane do Twoich potrzeb wejście w odpowiednią pozycję. Opływowe krawędzie kostki umożliwiają pogłębienie pozycji, ułatwiają rozluźnienie oraz zwiększają komfort podczas pracy. Wymiary kostki to: 23 cm x 12,5 cm x 7 cm.

Dlaczego warto kupować przez internet?

Dzięki zakupom w internecie nie musisz osobiście udawać się do sklepu, przepychać się między innymi ludzi, tracić czasu na dojazdy oraz spędzić w sklepie tyle czasu, ile potrzebujesz bez dziwnych spojrzeń. Możesz zamówić potrzebną rzecz z każdego zakątka swojego mieszkania lub domu, a wystarczy do tego tylko kilka kliknięć. Jesteś fanka lub fanem jogi i zastanawiasz się, która kostka do jogi będzie najlepsza? Odwiedź stronę internetową sklepu Tatuum już dziś!