Bielizna ma ogromne znaczenie podczas jazdy rowerem

Osoby, które chcą rozpocząć przygodę z jazdą na rowerze, zastanawia się nad tym, jaką bieliznę wybierać na przejażdżkę. Choć praktycznie wszystko w tym temacie zostało powiedziane, gros ludzi nadal popełnia karygodne błędy, które ciągną za sobą nienajlepsze skutki. Chcąc uchronić Was przed gafami, dziś zajmiemy się tym tematem. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tekstu już zawsze będziecie pewni, że bielizna rowerowa jest specyficznym ubraniem, na którym po pierwsze nie należy oszczędzać a po drugie nie potrzebuje ona dodatkowej ochrony w postaci tradycyjnych majtek.

Kobiety nie mogą się do niej przekonać

Przyglądając się poszczególnym modelom oferowanym w rozmaitych sklepach sportowych, nie da się nie zauważyć, że większość spodenek rowerowych tudzież specjalnych majtek, ma wbudowaną specjalną wkładkę higieniczną. Powoduje ona, że nie ma potrzeby zakładania pod to ubranie dodatkowej warstwy bielizny, która nie tylko sprawi, że rowerzysta nie będzie czuł się komfortowo, ale również może doprowadzić do przegrzania miejsc intymnych, co w konsekwencji doprowadzi do niechcianej infekcji. Dlaczego? Okazuje się, że do pochłaniania wilgoci i zapachów służy specjalna wkładka, którą obecnie wszywa w bieliznę praktycznie każdy producent. Co więcej, należy mieć na uwadze, że normalna bielizna, podczas wielokilometrowej wycieczki, może najzwyczajniej w świecie ocierać ciało, tworząc tym samym bolesne rany, które na wiele tygodni wyeliminują rowerzystę z treningów.

Coraz większa świadomość rowerzystów

Przyglądając się sprzedaży akcesoriów rowerowych, nie sposób nie stwierdzić, że świadomość ludzi coraz bardziej rośnie. Widać to także po zwiększeniu sprzedaży odzieży rowerowej. Chwali się, że duża grupa ludzi zdaje sobie sprawę z faktu, iż bielizna rowerowa jest często kluczem do sukcesu, jeśli chodzi o jazdę na jednośladzie.
Zanim jednak wybierzecie odpowiednie spodenki, zastanówcie się nad tym, jak długie trasy będziecie pokonywać. Jeśli nie będą one przekraczały 15-20 km, z powodzeniem możecie kupić bieliznę bez wkładki. Jeżeli jednak marzą Wam się wielokilometrowe trasy, bezapelacyjnie musicie nabyć spodenki z wkładką, które z powodzeniem zastąpią tradycyjną bieliznę.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *