Dlaczego warto kupić miejski rower górski?

Decydując się na miejski rower górski, sprawdźmy jego konstrukcję oraz materiały, z których została wyprodukowana! Cała konstrukcja powinna wyróżniać się stabilnością oraz wytrzymałością na uszkodzenia. Delikatna i chwiejąca się rama świadczy o wykorzystaniu bardzo niskiej jakości surowców do produkcji roweru. Rowery górskie Karków nie mogą zawieść nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych na najtrudniejszych szlakach górskich. Musi poradzić sobie zarówno z wyboistym podłożem, jak i krętymi drogami.  Zwróć uwagę na ramę, która powinna zostać optymalnie przygotowana na otarcia oraz upadki. Oferta sklepu internetowego greenbike.pl została przygotowana dla miłośników kolarstwa, tak aby intuicyjnie wybrać najlepszy model roweru. 

 

Rower górski Cannondale Trail SL 1 29

 

Rower górski Kraków jest modelem dość topornym i ciężkim. Dlatego bardzie poleca się je mężczyznom niż delikatnym kobietom. Co więcej, nie prezentuje się doskonale na zdjęciach ze względu an swoją masywność. Cannondale Trail SL 1 29 z najnowszej kolekcji 2021 o idealna propozycja dla miłośników górskich wycieczek. Model zyskał zaufanie i docenienie wśród kolarzy amatorów. Rower powstał z aluminium. Takiej aluminiowej serii, jeszcze nie było. Posiada zabudowę z aluminiowych ram w zaawansowanej technologii SmartForm C2. Co to oznacza?  Technologia jest oparta na opatentowanym systemie mikroamortyzacji SAVE oraz przewodach prowadzonych wewnątrz ramy. Model zyskał otwory przygotowane do montażu regulowanej sztycy podsiodłowej. A wkręcany support i sztywne osie są gwarancją stabilności i sztywności całej konstrukcji. 

 

Innowacje zastosowane w rowerach górskich

 

Rowery górskie Kraków prócz innowacji SmartForm C2 posiadają także czujnik Wheel Sensor. Czujnik jest darmowym dodatkiem, który umożliwia połączenie roweru z darmową aplikacją Cannondal. Dzięki aplikacji, możecie bezpośrednio kontrolować wycieczki osób, o które się troszczycie. Czujnik jest zintegrowany z aplikacją. W chwili rozpoczęcia jazdy, on również rozpoczyna rejestrację funkcje śledzenia. 

 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *