Rowery Kross – niezawodne rowery i wierna społeczność rowerowych pasjonatów

Kross to – obok Rometu – jedna z największych marek rowerów w Polsce z montownią w Przasnyszu, produkująca rowery górskie, szosowe, crossowe, urban, trekkingowe, fitnessowe, a nawet thriathlonowe. Wszystko zaczęło się w 1990 roku od produkcji rowerów marki Grand. Firma od początku dba o międzynarodowy zasięg, biorąc udział w rozlicznych branżowych imprezach. Nazwa Kross pojawiła się w 2003 roku.

Marka Kross to także aktywna społeczność ludzi, dla których rower to nie tylko środek transportu, a hobby. Rowerowych pasjonatów znajdziemy wszędzie – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę np. „Kross Olsztyn”, by przekonać się, że także w malowniczej Warmii jest dużo fanów marki, a rowery Kross można tu łatwo kupić i to w rozsądnych cenach.

Rowery Kross – do jazdy wyczynowej…

Twoją pasją jest downhill lub freeride? Szukasz sprzętu, który wytrzyma podniebne ewolucje i twarde zderzenie z ziemią? Profesjonalne rowery Kross w trudnym terenie sprawdzają się doskonale, odznaczają się wyjątkową przyczepnością, precyzją sterowania oraz amortyzacją. Szczególnie godna polecenia jest seria Enduro czy MTB XC. Rowery Kross to sprzęt z górnej półki, którego nie powstydzi się profesjonalista. Korzystają z nich m.in. zawodnicy Kross Racing Team.

…i amatorskiej

Jednak rowery Kross to nie tylko sprzęt dla wyczynowców, lecz także tych, który szukają sprzętu do jazdy trekkingowej, po miejskich ulicach, dojeżdżania rowerem do szkoły czy pracy. Nawet najtańsze rowery Kross to świetna inwestycja – mają ładny design, wyróżniają się świetną jakością i parametrami. Rama roweru wykonana z aluminium ma właściwą sztywność i jest wytrzymała, a osprzęt uznanej marki Shimano pozwala szybko i komfortowo ustawiać przerzutki.

Nie tylko rowery!

Każda jazda na rowerze to ryzyko upadku czy poważniejszej kraksy, dlatego razem z rowerem warto kupić sprzęt, który zapewni nam bezpieczeństwo. Warto wiedzieć, że marka Kross oprócz rowerów, zapewnia szeroki asortyment akcesoriów prawdziwego rowerzysty – kaski, ochraniacze, siodełka, dętki, zestawy kluczy do niezbędnych w trasie napraw, oraz bieliznę termoaktywnej przydatną w okresie jezienno-zimowym. To właśnie dlatego zakupy warto robić w sklepie, który ma szeroki asortyment i możliwie najbardziej kompleksowe wsparcie w wyborze.

Zdecydowany na nowy rower? Wstukaj „Kross Olsztyn” czy inną interesującą Cię frazę w wyszukiwarkę, znajdź markowy sklep i wymarzony rower, a potem zamów go z dostawą pod drzwi… lub odbierz osobiście w sklepie.

Szerokiej drogi!

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *