Trening, który czyni cuda – EMS coraz bardziej popularny

Trening, który wykorzystuje elektrostymulację jest coraz popularniejszą formą pojawiającą się na siłowniach i w fitness klubach. Wspomniana forma ćwiczeń sprawia, że osoba ćwicząca nie musi spędzać godzin na siłowni. Wystarczy 20 minut raz w tygodniu, a po kilku tygodniach da się zauważyć namacalne efekty.

Nasz wstęp zachęcił Cię do tego, aby spróbować? Zastanawiasz się, jak naprawdę wygląda trening EMS? Chciałbyś wykupić karnet w Warszawie, ale obawiasz się trochę tych ćwiczeń? Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje, które z pewnością przekonają Cię, że tego rodzaju ćwiczenia są w pełni bezpieczne, a Ty możesz mieć wymarzoną sylwetkę zaledwie w kilka tygodni.

Trening EMS – wykup karnet w Warszawie i ciesz się piękną sylwetką

Zanim kupisz karnet na trening EMS, trener przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, który będzie miał na celu nie tylko opowiedzenie, czego oczekujesz od wspomnianych ćwiczeń, ale przede wszystkim, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do przeprowadzenia ćwiczeń z elektrostymulacją. Nie ukrywaj zatem żadnych schorzeń, które Cię dopadły. Musisz, dla swojego dobra, powiedzieć wszystko trenerowi.

Jeśli okaże się, że wszystko jest w porządku, będziesz mógł rozpocząć trening. W odpowiednim miejscu, do którego tylko Ty będziesz miał dostęp przebierzesz się w specjalny ubiór treningowy – t-shirt i przylegające legginsy. Na niego trener założy Ci dodatkowo specjalną kamizelkę, pas na biodra oraz specjalne opaski na ramiona i uda. Dzięki nim będzie możliwa elektrostymulacja. Następnie trener pokaże Ci ćwiczenia oraz to, jak działa elektrostymulacja. Po tych czynnościach będziecie mogli rozpocząć trening.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *