2012: rok EURO

Rok 2012 w naszej części Europy stał przede wszystkim po znakiem Euro 2012, które jednak, jak zgodnie stwierdzili później historycy, nie spełniło oczekiwań. W pamięci Brygidy zostały przyzwoite mecze, rozegrane przez partycypujące w turnieju drużyny, ale przede wszystkim buty, które nosili kibice podróżujący razem z drużynami.

Czółenka damskie czarne i czerwone szpilki noszone przez kobiety oraz białe sandały i fioletowo zielone półbuty noszone przez mężczyzn jeszcze długi śniły się jej po nocach. Jako że nasza bohaterka kilka tygodni przed rozpoczęciem turnieju ukończyła studia, miała teraz sporo czasu, by pomyśleć o przyszłości, a jej plany zostały zdominowane przez obuwniczą inspirację, jaką niosło ze sobą Euro.

Czerwone szpilki

Jeszcze w trakcie trwania turnieju Brygida przeszukała wszystkie portale z ogłoszeniami dotyczącymi pracy. Dziewczyna szukała sklepów obuwniczych z otwartą rekrutacją na stanowisko osoby obsługującej klienta. Zaraz po zakończeniu mistrzostw, Brygida zaczęła umawiać rozmowy kwalifikacyjne. Spotkania w pierwszym i drugim sklepie nie wypadły najlepiej, dziewczyna miała wrażenie, że zupełnie rozmija się w oczekiwaniach z osobami siedzącymi po drugiej stronie stołu. Przede wszystkim pragnęła rozwoju, chciała dowiedzieć się wszystkiego o butach, szpilkach, sandałach, półbutach, była zafascynowana światem obuwia, tymczasem oczekiwania w stosunku do osoby obsługującej klienta były zupełnie inne. Szykując się na trzecią już w tamtym tygodniu rozmowę, ubrała czółenka damskie czarne i czarną sukienkę i z duszą na ramieniu wyszła z domu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *