Na czym polegają treningi EMS?

Treningi EMS – nie musisz chodzić na siłownię

Chciałabyś wyglądać olśniewająco, jednak nie masz czasu na regularne treningi na siłowni? Teraz masz taką możliwość. Wystarczy, że zastosujesz półgodzinne treningi EMS. Stymulacja mięśni, o której mowa pozwala osiągnąć lepsze efekty, niż wielogodzinne, mordercze treningi. Na czym polega ten proces? Odpowiemy na to pytanie poniżej.

EMS, to inaczej elektrostymulacja mięśni w czasie wysiłku za pomocą impulsów elektrycznych. Wspomnianych impulsów dostarcza specjalna platforma oraz strój, w którym dana osoba trenuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w organizmie człowieka pobudzane są partie mięśni, o których ten nie miał bladego pojęcia i których nie byłyby w stanie pobudzić przy pomocy normalnych treningów.

EMS treningi – jak to działa?

Podczas jednej sesji, do pracy pobudzanych jest 8 partii mięśni nazywanych stabilizującymi, które w organizmie każdego człowieka ukryte są niezwykle głęboko.

Osoba poddająca się wspomnianemu treningowi ubrana jest w specjalny kombinezon, na który zakłada kamizelkę wypełnioną specjalnymi elektrodami. Na biodra trenujący zakłada specjalny pas, zaś na ramiona i uda specjalne nakładki, wypełnione elektrodami.

EMS treningi posiadają trzy fazy:

  • rozgrzewka
  • właściwa faza sesji, w której impulsy są najsilniejsze
  • faza wyciszenia.

Co ciekawe, ćwiczący samodzielnie ustawia poziom nasilenia impulsów, dzięki czemu odczuwa je mniej lub bardziej, co w konsekwencji oznacza, że wolniej lub szybciej spala niechcianą tkankę tłuszczową.

Jeśli chcecie skorzystać z tego typu rozwiązania, pamiętajcie, że nie tylko Warszawa posiada miejsca, w których można wypróbować opisaną wyżej metodą pozbywania się nadwagi. Wypróbuj gdzie tylko chcesz i ciesz się wymodelowaną sylwetką przez długi czas.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *